Alçı Plaka Geri Dönüşüm Sistemi
Anasayfa > Ürünlerimiz > Alçı Plaka Geri Dönüşüm Sistemi

Parget Makina tarafından geliştirilmiş atık alçıpan geri dönüşüm sistemi, doğal kaynakları ve çevreyi korumaya yardımcı, hammadde kullanımını azaltan, büyük miktarda atık oluşumu engelleyen ve bu atıkların yeniden üretimde kullanılmasına izin veren bir sistemdir.
Geliştirilen bu geri dönüşüm teknolojisi, atıkların stoklanma, uzaklaştırma maliyetlerini azaltarak sistemde yeniden kullanımıyla üreticiye ekonomik fayda sağlar. 
Parget makina alçı plaka geri dönüşüm
prosesinde plaka üretimi esnasında ortaya çıkan özellikle üretim başlangıcı ve sonlandırmalarındaki firelerin atık bandı çıkışına bağlanmış plaka parçalama makinasına doğrudan beslenerek plaka seperatorü için uygun ebatlara getirilir.
Parget plaka seperatorü plaka parçalarının üzerindeki kağıt ile alçının mükemmel bir şekilde ayrıştırılmasını ve sınıflandırılmasını sağlar. Kağıdından ayrıştırılmış geri dönüşüm alçısı yarı mamul olarak üretimde kullanılacak hale getirilmek üzere bir öğütme ve eleme sisteminden geçirilerek alçı plaka üretiminde kullanılmaya hazır hale getirilir.

  • Alçı Plaka Geri Dönüşüm Seperatörü (5-20 ton / saat )
  • Alçı Plaka Parçalayıcı
  • Alçı Plaka Besleyici

Alçı Plaka Seperatörü

Alçı Plaka Parçalayıcı

Alçı Plaka Besleyici